HAKKIMIZDA

AYCAN MOTORLU ARAÇLAR olarak otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız farklı birimlerde (yedek parça,servis,yağ değişim servisi,yağ dağıtım distribitörlükleri,boyasız göçük,kaporta ve boya) hizmet vermektedir.Yılların deneyimini yenilikçi teknolojilerle ve en yeni parçalarla birleştirerek araçlarınızın onarımı, bakımı konusunda güvenli hizmet veriyoruz. Her zaman en doğru çözümleri uygulayarak araçlarınızın bizden çıktıklarında ilk günkü haline getirilmiş olmasını sağlıyor, hasarlı bölgelerini sıfır hata ile düzeltiyoruz. Araçlarınızın dönemlik bakımlarını yapıyor, yaz öncesi, kış öncesi bütün yağ değişimlerini yaparak araçlarınızı güvenle kullanabilmenize aracı oluyoruz. Her birim tüm dünyada saygınlık kazanmış, sektörde bir numara olmuş markaları kullanıyor, uyguladığımız her bakım, onarım, değişim işleminden sonra araçlarınızın ömrünü uzatıyor, yakıt tüketimini düşürüp performansının artmasını sağlıyoruz.

Aycan Motorlu Araçlar Orijinal Yedek Parça ve Servis Desteği

Yedek parça ve servis hizmetlerinde müşterilerimizi her zaman en yeni teknolojilerle, en kaliteli malzemelerle buluşturuyoruz. DAF-TEMSA-SICANA- VOLVO-MAN-MERCEDES  olarak hizmet verdiğimiz sektörde;

  • DAF
  • TEMSA
  • SICANA
  • VOLVO
  • MAN
  • MERCEDES

Markalarının bütün modellerine orijinal yedek parça temini sağlıyoruz. Araçlarınızın yıpranan, aşınan, kaybolan ya da herhangi bir kaza durumunda hasar gören bütün parçalarına orijinal yedek parça desteği sağlıyoruz. Araçlarınızın orijinalliğinin bozulmamasını, değer ve performans kaybı oluşmamasını; hatta yenilenmesini sağlıyoruz. Parça değişim ve onarımı hizmetlerini her zaman garantili olarak yapıyor, yol güvenliğinizi ve can güvenliğinizi sağlama almış oluyoruz.

KAPAT